Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Donátoři

Předvánoční období přímo vybízí k dobrým skutkům. Podpořte nás a dostanete od nás adventní věnec či jinou vánoční ozdobu, kterou pro Vás vyrobí děti a mládež z našich center. /FOR ENGLISH SCROLL BELOW/

Případné dary budou použity na pozdní mikulášskou a předvánoční besídku pro děti a mládež, které pravidelně navštěvují naše nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Liščina, doučují se zde, spolupodílí se na výrobě dekorací, pomáhají při úklidech centra i sousedství a prezentují sebe i organizaci na kulturních vystoupení (např. v domově pro seniory Kamenec, na Romské pouti v Olomouci atd.).

 

Za všechny děti a mládež i zaměstnanecký tým Vám srdečně děkujeme.

 

Jak postupovat? Níže naleznete darovací smlouvu k vytištění. Vyplňte ji a naskenovanou zašlete na náš e-mail vzajemnesouziti@vzajemnesouziti.cz. Pokud máte zájem o adventní věnec či jinou vánoční dekoraci, napište si o fotografie všech kousků, které děti vyrobily, a vyberte si své poděkování. Na předání se individuálně domluvíme. 

 

Darovací smlouva Vzájemné soužití o.p.s.doc 

 

 DSC00035.JPG DSC00085.JPG liščina3.jpg 

 

Christmas is a perfect time for a good deed. Support us and get an avent wreath or other Christmas decoration made for you by the children and youth from our facilities.

Donations will be used on pre-christmas rewards for children and youth that attend our facilities regularly, help decorating the facility, participate on big community clean-ups and represent themselves and the organisation at various cultural events.

 

We thank you in the name of the children and our employee team.

 

How to proceed? You can find the gift contract below. Print it, fill it in and send it scanned to our mail vzajemnesouziti@vzajemnesouziti.cz. If you are interested in an avent wreath or another Christmas decoration, let us know you want to see all pictures. Then you can choose whatever you fancy. We can also discuss possible handover or shipping. 

 

Gift Contract Life Together.doc 

 

mezerník.png

Odkazy na weby našich donátorů:

http://moneta.cz

 

https://www.nadaceterezymaxove.cz/

 

https://www.nadace-agrofert.cz/

 

Kdo je "Donátor"?

 

Donátor je jedinec, nebo organizace, která věnuje své peníze či jiné prostředky pro určité takzvaně „bohulibé“ účely. Termín donátor je občas zaměňován se slovy mecenáš či sponzor. Samotný účel je u všech třech stejný, avšak liší se principem a účelem. Donátor se od ostatních dvou liší v tom, že jím věnované prostředky slouží k dlouhodobému chodu prostředky podporovaného subjektu.

 

Převzato z webu „Firemní slovník“

 

Žijeme v evropské zemi, kde se přepokládá, že solidarita a pomoc potřeným je zajištěna. Jsou však oblasti, ve které se ještě učíme pomáhat a podporovat. Velmi si ceníme pomoc všech, kteří podpoří naše projekty. Napište nám nebo zavolejte na tel: 777 760 190 a zeptejte se paní Bc. Jiráskové Simony jak by Vaše peníze prakticky pomohli lidem, kteří jsou momentálně v nouzi.

Donátoři

PD_trojlogo_barevne_ctverec.jpg

O jednotlivých donátorech se dočtete ZDE