Horní menu

Česky English
Drobečková navigace

Domů > volná místa

volná místa

Pracovní příležitost

Vzájemné soužití obecně prospěšná společnost vyhlašuje výběrové řízení na hlavní pracovní poměr:

                         Terénní sociální pracovník týmu Hnízdo – Čiriklano Kher

                                                                Logo mid.jpg

Požadujeme:

  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • kvalifikační předpoklady
  • vzdělání podle § 109 a § 110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění (vyšší

odborné, vysokoškolské nebo absolvování akreditovaného kurzu v oboru sociální práce nebo v příbuzném směru – dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)

  • odborná způsobilost pro účely poskytování sociálně-právní ochrany pověřenými osobami podle § 49 a) zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění
  • osobnostní předpoklady
  • orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění a v zákoně 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění, základní orientace ve Standardech kvality sociálních služeb a standardech kvality osob pověřených k výkonu sociálně právní ochrany, dobré komunikační schopnosti, fyzická zdatnost pro práci v terénu, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, schopnost týmové spolupráce, schopnost zvládat náročné životní situace spojené s výkonem povolání

Výhodou je:

  • předchozí zkušenost s výkonem agendy pěstounské péče (doprovázející organizace)
  • předchozí zkušenost z přímé práce s klienty
  • znalost problematiky ohrožených rodin, které se nachází v obtížené sociální situaci

Nabízíme:

  • práci v romsko-neromském pracovním týmu
  • osobní rozvoj
  • možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli (poskytování odborného sociálního poradenství)
  • spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi v rámci své práce
  • vedení dokumentace práce zpracování a aktualizace standardů kvality sociálních služeb
  • spolupráce na zajištění finančních prostředků
  • analytická a koncepční činnost, podíl na propagaci služby
  • depistážní činnost, mapování situace v prostředí
  • opatření v oblasti prevence – osvětová a přednáškovou činnost
  • aktivity ve prospěch vlastního profesního rozvoje

Platové zařazení: dle platných mzdových předpisů

Uzávěrka přihlášek:                        5. 5. 2024

Předpokládaný termín nástupu:    1. 6. 2024

Přihláška: strukturovaný životopis, motivační dopis, prostá kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání

zasílejte nebo osobně doručte na adresu

(obálku označte heslem „Výběrové řízení – Hnízdo“): Vzájemné soužití o.p.s., Bieblova 6, 702 00 Ostrava

nebo elektronicky, naskenované kopie osvědčení:   pavla.vjackova@vzajemnesouziti.cz

Více informací získáte na tel. číslech:, 775 761 190 (v pracovní dny 8 – 16:30 hodin)

 K osobnímu pohovoru budete pozváni (telefonicky či emailem).

Donátoři

O jednotlivých donátorech se dočtete ZDE