Horní menu

Česky English
Drobečková navigace

Domů > O nás > Projekty 2020 > Chceme to někam dotáhnout 2020

Chceme to někam dotáhnout 2020

 

mšmt.jpg

 

Poskytovatel dotace: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Program státní podpory práce s dětmi a mládeží pro NNO

 

Období projektu: 1. 1. 2020 – 31. 12. 2020

 

Příjemce dotace: Vzájemné soužití o.p.s., děti a mládež z center Hrušov, Liščina

 

Výše dotace: 205 000 Kč

 

Cílem projektu je v roce 2020 zabezpečit aktivně a smysluplně strávený volný čas, nadále pomoci dětem a mládeži plnit jejich sny - podporovat talent a rozvíjet tvořivost i pohyb dětí a mládeže s omezenými příležitostmi, rozvíjet jejich praktické i sportovní dovednosti, ducha fair-play a vést je ke zdravějšímu životnímu stylu prostřednictvím jimi poptávaných pravidelných praktických a pohybových aktivit a akcí, Tábora snů. 2 pracovníci naší NNO absolvují kurz vedoucích táborů ke zkvalitnění práce s dětmi a mládeží.

 

Úspěšný projekt probíhá již 5. rokem, děti i mladí jsou aktivně zapojováni, spolupracujeme s perspektivní mládeží. Soustavná práce s dětmi, které nemají z různých důvodů možnost aktivně trávit volný čas, jim přináší pozitivní výsledky (podporujeme nadané děti ve studiích na ZUŠ, děti a mladí pracují na svých dovednostech, rozvíjíme a zkvalitňujeme nabídku aktivit, mnoho účastníků se dostává a udrží se na perspektivní škole, nezaostává za ostatními, účastníci zjistí, na co mají nadání, co je baví, jaký mají cíl, nadále se aktivitě věnují a svými dovednostmi i pílí motivují ostatní).

 

Více o programu: http://www.msmt.cz/mladez/financni-podpora

 

 

 

Donátoři

O jednotlivých donátorech se dočtete ZDE