Horní menu

Drobečková navigace

Domů > O nás > Projekty v roce 2018 > Tábor snů

Tábor snů

Projekt Tábor snů 2018

 

nadace rozvoj.png výbor Havlové.png

 

Příjemce dotace: Vzájemné soužití o.p.s.

 

Období realizace: 2018

 

Poskytovatel příspěvku: Nadace pro rozvoj vzdělání a Výbor dobré vůle-Nadace Olgy Havlové (program Obyčejný život)

 

Výše příspěvku: 75 000 Kč (NPRV) a 20 000 Kč (VDV)

 

Účel: částečně pokrytí nákladů spojených s realizací tábora pro děti a mládež

 

Cíl: letní tábor má pro děti a mladistvé z vyloučených lokalit velký význam. Děti a mládež motivujeme ke snaze řešit své problémy, naučit se a zažít nové věci, poznat kamarády. Tábor nabídne aktivní a smysluplné trávení času, pomáhá formovat postoje a hodnoty dětí, zvyká je na režim a pravidla, podporuje zdravý sociální rozvoj. Cílem spolupráce s policí je pozitivní formování jejich hodnot, prevence vzniku závislostí, problémů v rodině a škole.

Pojedou za zásluhu především sociálně slabé děti, které zlepšují své školní výsledky, dochází do našich center, reprezentují na akcích, pomáhají při zvelebování center a lokalit.

V rámci aktivit budou probíhat sportovní hry i turnaje s cílem posílit ducha fair-play, táborové hry, nošení dřeva, umělecké aktivity s důrazem na romství, karaoke, maškarní, miss, výlety, naučná stezka, výlet do lesa. Veškeré funkce budou vykonávány zaměstnanci Vzájemného soužití o.p.s. ve spolupráci s dobrovolníky a pomocníky.

Tábor bude realizován ve spolupráci s Policií České republiky, s místní obcí, záchrannou službou atp. Jako dodavatele materiálu a služeb budeme s ohledem na hospodárnost a podporu kraje využívat a podporovat místní zdroje a lidi (pekař, řezník, autodopravce apod.)

Více o NPRV: http://www.nadaceprovzdelani.cz, více o VDV: http://www.vdv.cz

 

tábor.jpg

 

 

 

 

Donátoři

O jednotlivých donátorech se dočtete ZDE